BANM-ın İqtisadiyyat və uçot şöbəsinin rəisi Oktay Məmmədov Beynəlxalq mükafata layiq görülüb
Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) İqtisadiyyat və uçot şöbəsinin rəisi Oktay Məmmədov Azərbaycanın Professional Maliyyə Menecerləri Assosiasiyasının (APFM ) üzvü olaraq “Best Financial Manager 2017” - 2017-ci ilin ən yaxşı maliyyə meneceri sertifikatına layiq görülüb. Mükafat Böyük Britaniyanın Sertifikatlı Maliyyə Menecerləri İnstitutunun rəhbəri cənab Garry Karter tərəfindən London şəhərində keçirilən “8th LUCA AWARD 2017” Təntənəli Təqdimat Mərasimində təqdim olunub. Ənənəvi olaraq ICFM tərəfindən hər il dekabr ayında keçirilən bu tədbirdə dünyanın bir çox ölkələrinin qabaqcıl mühasib və maliyyə institutlarının, iri şirkətlərinin nümayəndələri, maliyyə, audit, mühasibatlıq sahəsində çalışan peşəkar mütəxəssislər və diplomatik nümayəndələr iştirak edir. Qeyd edək ki, bu institut Kent əyalətinin şahzadəsi Mayklın patronajı altında fəaliyyət göstərir.
Oktay Məmmədovu “Best Financial Manager 2017” - 2017-ci ilin ən yaxşı maliyyə meneceri sertifikatına layiq görüldüyü üçün təbrik edir və növbəti ildə yeni uğurlar arzu edirik.

Head of Economic and Accounting department of BHOS Oktay Mamedov received international award
Head of Economic and Accounting department of Baku Higher Oil School (BHOS) and a member of Association of Professional Financial Managers of Azerbaijan (APFM) Oktay Mamedov is recognized the best financial manager of the year. He was awarded with a title “Best Financial Manager 2017” by the UK Institute of Certification of Financial Managers. At the awarding ceremony, which took place in London, he received the 8th LUCA AWARD 2017 presented by Chief Executive Officer of the Institute Harry Carter. This annual event, which is traditionally conducted in December, gathers representatives, specialists and experts of leading financial institutions, large international companies and diplomatic missions from many countries around the world. The UK Institute of Certification of Financial Managers functions under the patronage of Prince Michael of Kent.
We extend our sincere congratulations to Oktay Mamedov on becoming Best Financial Manager 2017 and wish him more successes in the future.