BANM ilə ACCA arasında müqavilə imzalanıb
Memorandumu Bakı Ali Neft Məktəbinin rektoru Elmar Qasımov və İmtiyazlı Sertifikatlaşmış Mühasiblər Assosiasiyasının (ACCA) Türkiyə, Azərbaycan və Gürcüstan Regional Mərkəzinin meneceri Ülgen Coşkun imzalayıblar.
Sənəd Bakı Ali Neft Məktəbi ilə adıçəkilən institut arasında peşəkar mühasibatlıq sahəsində kadr potensialının inkişafında geniş əməkdaşlığı nəzərdə tutur.
Memorandum Bakı Ali Neft Məktəbi və Azərbaycanın Professional Maliyyə Menecerləri Assosiasiyasının (APFM) birgə təşkilatçılığı ilə keçirilən “Mühasiblərin və Auditorların VIII Avrasiya Forumu” çərçivəsində imzalanıb.

BHOS, ACCA sign Memorandum of Understanding
The memorandum was signed by Rector of Baku Higher Oil School Elmar Gasimov and Manager of the Regional Center of the Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) for Turkey, Azerbaijan and Georgia Ulgen Koshkun.
The document envisages broad cooperation between Baku Higher Oil School and the above-mentioned institute in the development of human resources in the field of professional accounting.
The memorandum was signed within the framework of the VIII Eurasian Forum of Accountants and Auditors, organized jointly by Baku Higher Oil School and the Association of Professional Financial Managers of Azerbaijan (APFM).