BANM rektoru Elmar Qasımov “Strateji rəhbərlərin inkişafı Proqramı”nı uğurla başa vurub
SOCAR-ın, Türkiyənin Boğaziçi Universitetinin və Bakı Ali Neft Məktəbinin birgə əməkdaşlığı ilə təşkil olunan “Strateji rəhbərlərin inkişafı Proqramı”nın məzun tədbiri keçirilib.
SOCAR-ın prezidenti Rövşən Nəcəf və “Boğaziçi” Universitetinin prorektoru Gürkan Selçuk Kumbaroğlu proqramı uğurla başa vuran məzunlara sertifikatlar təqdim edilib.
Bakı Ali Neft Məktəbinin rektoru Elmar Qasımov da Proqramda iştirak edib və uğurla başa vurub. “Ən yaxşı məzun” nominasiyasına layiq görülüb.
Bununla yanaşı, proqramı uğurla başa vuran məzunlar sırasında Ali Məktəbin Keyfiyyətin təminatı şöbəsinin rəisi Güldənə Hidayətli və Biznesin idarə edilməsi kafedrasının müdiri Altay İsmayılov da yer alıb.
Proqramı təşkil etdiklərinə görə, Bakı Ali Neft Məktəbi olaraq, SOCAR-ın prezidenti cənab Rövşən Nəcəfə və SOCAR-ın vitse-prezidenti Ziba xanım Mustafayevaya təşəkkürümüzü bildiririk.

The graduation event of the Strategic Leaders Development Program, a joint initiative of SOCAR, Boğaziçi University (Turkey) and Baku Higher Oil School, has been held.
SOCAR President Rovshan Najaf and Boğaziçi University Vice Rector Gürkan Selçuk Kumbaroğlu presented certificates to the graduates who had successfully completed the program.
Rector of Baku Higher Oil School (BHOS) Elmar Gasimov also participated in the program and successfully completed it. He was awarded the "Best Graduate" nomination.
Head of the Quality Assurance Department of BHOS Guldana Hidayatli and Head of the Business Administration Department of BHOS Altay Ismayilov were also among the program’s graduates.
On behalf of Baku Higher Oil School, we would like to express our gratitude to President of SOCAR Mr. Rovshan Najaf and Vice President of SOCAR Mrs. Ziba Mustafaeva for organizing the program.