BANM-ın Neftçi Mühəndisləri Cəmiyyəti tərəfindən üç yeni layihəyə start verilib
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) Neftçi Mühəndisləri Cəmiyyəti (SPE BHOS SC) tərəfindən üç yeni layihəyə start verilib.
"PetroSphere Basics", "Excel for Business" və "Oil Refinery" adlı kursların məqsədi tələbələrin asudə vaxtlarını səmərəli keçirmələrini təmin etməkdir.
Təlimçilər arasında Elm və Ali Təhsil üzrə Dövlət Agentliyinin Qiymətləndirmə və monitorinq sektorunun Böyük məsləhətçisi Namiq Nəsibov, “SOCAR Downstream Management” şirkətinin Proses mühəndisi Səmra Quliyeva və Ali Məktəbin məzunu, “bp Azərbaycan” şirkətinin Rezervuar mühəndisi Xalid Orucov iştirak edirlər.

Society of Petroleum Engineers of Baku Higher Oil School launches three new projects
The Society of Petroleum Engineers (SPE BHOS SC) of Baku Higher Oil School of SOCAR (BHOS) has launched three new projects.
The courses “PetroSphere Basics”, “Excel for Business” and “Oil Refinery” will help students to spend their free time effectively.
The coaches include Senior Advisor of the Evaluation and Monitoring Sector of the State Agency for Science and Higher Education Namig Nasibov, Process Engineer at SOCAR Downstream Management Samra Guliyeva, and Reservoir Engineer at bp Azerbaijan, a BHOS graduate Khalid Orujov.