BANM əməkdaşları Banqkokda keçirilən konqresdə iştirak ediblər
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) Keyfiyyətin təminatı şöbəsinin rəisi Güldanə Hidayətli və şöbənin böyük metodisti Aysel Rzayeva Tailand Krallığının paytaxtı Banqkok şəhərində keçirilən “Qlobal Davamlı İnkişaf Konqresi”də iştirak ediblər.
Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyinin dəstəyi, eləcə də Elm və Ali Təhsil üzrə Dövlət Agentliyinin təşkilatçılığı ilə BANM konqres çərçivəsində Azərbaycan pavilyonunda təmsil olunub.
Konqres “Times Higher Education” (THE) beynəlxalq reytinq agentliyinin təşəbbüsü ilə baş tutub. Dünyanın 100-dən çox ölkəsindən 3000-dən artıq qlobal lider və innovator “Davamlı inkişaf” ilə bağlı müzakirələrə qoşulub.

BHOS employees participate in congress in Bangkok
Head of the Quality Assurance Department of Baku Higher Oil School of SOCAR (BHOS) Guldana Hidayatli and Senior Methodologist of the Department Aysel Rzayeva participated in the Global Sustainable Development Congress held in Bangkok, the capital of the Kingdom of Thailand.
With the support of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan, the State Agency for Science and Higher Education setup an Azerbaijani pavilion within the congress, at which BHOS was also represented.
The congress was organized at the initiative of the Times Higher Education (THE) international rating agency. More than 3,000 global leaders and innovators from more than 100 countries of the world joined the discussions on Sustainable Development.