Bakı Ali Neft Məktəbi İstanbulda beynəlxalq təhsil sərgisində təmsil olunub
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbi (BANM) Türkiyənin İstanbul şəhərində keçirilən “StudyExpo” xaricdə təhsil sərgisində xüsusi stendlə təmsil olunub.
Bakı Ali Neft Məktəbinə aid məlumatlar əks olunan çap materiallarının nümayiş etdirildiyi stenddə BANM-in Beynəlxalq əlaqələr şöbəsinin rəisi Könül Məhərrəmova və Tədbirlərin və sərgilərin təşkili şöbəsinin rəisi Sahib Kazımov sərgi iştirakçıları və ziyarətçilərə Ali Məktəb haqqında geniş məlumat verərək onların suallarını cavablandırıblar.
3000-dən çox ziyarətçinin qatıldığı sərginin məqsədi dünyanın müxtəlif universitet və təhsil qurumlarını Türkiyə tələbə ictimaiyyəti arasında tanıtmaqdır.

Baku Higher Oil School participates in International Education Exhibition in Istanbul
The Baku Higher Oil School of SOCAR (BHOS) was presented with a special stand at the “StudyExpo” foreign education exhibition held in Istanbul, Turkey.
Printed materials containing information about Baku Higher Oil School were presented at the stand. Head of the International Relations Department of BHOS Konul Maharramova and Head of the Event and Exhibition Management Department of BHOS Sahib Kazimov provided the visitors with detailed information about the university and answered their questions.
The aim of the exhibition, which was attended by more than 3,000 people, was to inform the student community in Turkey about different universities and educational institutions around the world.