SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbində hesabat təqdimatları keçirilir
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin struktur bölmələri, şöbə və kafedralarının hesabat təqdimatları keçirilir.
Təqdimatlarda il ərzində görülən işlər barədə məlumat verilir, illik hesabatlar təqdim edilir.
İlkin olaraq Mühəndislik fakültəsinin dekanlığı, Proseslərin avtomatlaşdırılması mühəndisliyi kafedrası, Yaşayış-idman kompleksi, Rəhbərlik yanında Aparatda Böyük hüquq məsləhətçisi, Rəhbərlik yanında Aparatda Əməyin mühafizəsi və təhlükəsizlik texnikası üzrə böyük mühəndisin hesabatları dinlənilib.
Hədəflər, fəaliyyət istiqamətləri barədə də məlumatların yer aldığı təqdimatlar gələcəkdə struktur bölmələri, şöbə və kafedraların daha məhsuldar və keyfiyyətli fəaliyyətinə xidmət məqsədilə təşkil olunub.
Çıxış edənlər tərtib edilmiş dəyərləndirmə sisteminə uyğun olaraq rəhbərlik və dinləyənlər tərəfindən qiymətləndirilir. Qiymətləndirmə anonim keçirilir.

Reports being presented at Baku Higher Oil School of SOCAR
The structural divisions and departments of Baku Higher Oil School of SOCAR are presenting their annual reports on the work they have done over the past year.
The reports presented by the Dean's Office of the Engineering Faculty, the Process Automation Engineering Department, the Residential and Sports Complex, Senior Legal Counsel of the Rector’s Office, and Senior Engineer on Labor Protection and Safety Equipment of the Rector’s Office have been heard.
The presentations containing information on goals and activity directions of the structural divisions and departments of Baku Higher Oil School serve to improve the quality of their work.
The speakers are being evaluated by management and listeners according to the established evaluation system.