Bakı Ali Neft Məktəbində keçirilən sorğunun nəticələri təqdim olunub
Bakı Ali Neft Məktəbində SOCAR-ın apardığı “İşçilərin məmnunluq dərəcəsinin qiymətləndirilməsi” mövzusunda 2022-ci ilin anket sorğusunun nəticələrinin təhlili ilə bağlı təqdimat keçirilib.
Tədbirdə Ali Məktəbin rektoru Elmar Qasımov sorğunun nəticələri ilə bağlı məlumat verərək bildirib ki, 38 sualdan ibarət sorğuda işçilər aktiv şəkildə iştirak ediblər. O, ötən il aparılan sorğunun nəticələri ilə builki nəticələri müqayisə edib və vurğulayıb ki, əksər suallar üzrə artım qeydə alınıb. Ümumilikdə sorğunun nəticələrini yüksək qiymətləndirən rektor işçiləri gələcəkdə də bu cür sorğularda fəal olmağa səsləyib.

Baku Higher Oil School hosts presentation on results of Employee Satisfaction Survey
A presentation was held at Baku Higher Oil School on the analysis of the results of the 2022 Employee Satisfaction Survey conducted by SOCAR.
BHOS Rector Elmar Gasimov informed the participants of the event about the results of the survey. The rector stressed that the employees of the university actively participated in the survey consisting of 38 questions.
He compared the results of last year's survey with the results of this year's survey and emphasized that there was an increase in positive answers to most of the questions.
The rector highly appreciated the general results of the survey and called on the employees to take an active part in such surveys in the future.