Şirvanın birincisi və ikincisi də Bakı Ali Neft Məktəbini seçir
Sənan Yaqubov Şirvan şəhəri üzrə ən yüksək bal toplayan abituriyentdir. O, Şirvan Dövlət İqtisadiyyat və Humanitar kollecinin Maliyyə işi ixtisasını Fərqlənmə diplomu ilə bitirib. Sənan buraxılış imtahanında 284.2, I ixtisas qrupu üzrə keçirilən imtahanda isə maksimal - 400 olmaqla , ümumilikdə 684.2 bal toplayıb.
Sənan Yaqubovun arzusu Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) Kompüter mühəndisliyi ixtisasının tələbəsi olmaqdır.
Əhməd Ağamalıyev isə Şirvan şəhəri üzrə ikinci ən yüksək bal toplayan abituriyentdir. O, buraxılış imtahanında 289.6, I qrup üzrə blok imtahanında isə 394 olmaqla, ümumilikdə 683.6 bal toplayıb. Şirvan şəhər Bəhruz Aslanov adına 16 nömrəli tam orta məktəbi Fərqlənmə attestatı ilə bitirib.
Əhməd Ağamalıyevin arzusu Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) İnformasiya təhlükəsizliyi ixtisasında təhsil almaqdır.

Sanan Yagubov is the applicant who scored the highest score among all applicants from Shirvan city. He graduated from the Shirvan State College of Economics and Humanities with honors. Sanan scored 284.2 points in the graduation exam and 400 points in the first specialty group exam, totaling 684.2. His dream is to become a student of the Computer Engineering Department of Baku Higher Oil School.
Ahmad Agamaliyev is the applicant who scored the second highest among all applicants from Shirvan city. He scored 289.6 points in the graduation exam and 394 points in the first group block exam, totaling 683.6 points. Ahmad graduated from Secondary School No: 16 named after Bahruz Aslanov in Shirvan city with a certificate of distinction. His dream is to become a student of the Information Security Department of Baku Higher Oil School (BHOS).