Əziz abituriyentlər,
Açıq qapı günləri çərçivəsində sizi növbəti infotura dəvət edirik! Əgər Bakı Ali Neft Məktəbinin kampusunu görmək, Ali Məktəbdə yaradılmış beynəlxalq təhsil mühiti və digər imkanlar haqqında ətraflı məlumat almaq istəyirsinizsə, sizi 29.07.2022-ci il tarixində “Açıq Qapı” gününə dəvət edirik. Turun saat 11:00-da keçirilməsi nəzərdə tutulub.
“Açıq Qapı” günündə iştirak üçün aşağıdakı link vasitəsilə qeydiyyatdan keçməyə tələsin. Yerlər məhduddur. Müəyyən olunmuş iştirakçı sayına çatdıqda qeydiyyat bağlanacaq.
Qeydiyyat linki
‼️Yalnız qeydiyyatdan keçmiş şəxslər müvafiq tədbirdə iştirak edə bilərlər. Qeydiyyatdan keçmiş şəxslərlə əlaqə saxlanılıb turla bağlı daha ətraflı məlumat veriləcək.
❗️Tur Yeni Salyan yolu 3-cü km, 25, Səbail rayonu, Bibiheybət qəsəbəsi ünvanında keçiriləcək (28 May metrostansiyasının çıxışından 125 nömrəli marşrut avtobusu vasitəsilə gəlmək mümkündür).

We invite you to take part in the next info-tour, which will be held as part of the “Doors Open Day” programme! If you want to see the campus of Baku Higher Oil School, get detailed information about the international educational environment and other conditions created at the university, we invite you to attend the “Doors Open Day” event, which will take place on 29.07.2022. The tour is scheduled to start at 11:00.
To participate in the event you need to register via the below link. Places are limited.
Registration link:
❗❗ Only registered persons can participate in the tour. The registered persons will be contacted and provided with more detailed information about the tour.
❗The tour will be held at Yeni Salyan Highway 3rd km, 25, Sabail district, Bibiheybat settlement (You can get there by bus 125 from near the exit of the “28 May” metro station).