BANM-in rektoru Elmar Qasımov tələbələri təbrik etdi
Sizi, valideynlərinizi və müəllimlərinizi 2015/2016-cı tədris ili üçün Azərbaycanın ali təhsil müəssisələrinə keçirilən qəbul imtahanlarında yüksək bal toplayaraq Bakı Ali Neft Məktəbinin tələbəsi adını qazanmağınız münasibəti ilə səmimi qəlbdən təbrik edirəm! Azərbaycanın intellektual gəncliyinin məhz Bakı Ali Neft Məktəbində təhsil almaq istəməsi bizim üçün qürurverici və mühüm hadisədir!
Yeni tədris ilində Bakı Ali Neft Məktəbində təhsil alacaq bütün tələbələrə müvəffəqiyyətlər, daim bilik, bacarıq və fəallıqları ilə seçilmələrini arzulayıram!"

I would like to heartily congratulate all prospective students who have gained the right to study at Baku Higher Oil School having gathered high points according to entrance exams for 2015/2016 academic year as well as their parents and teachers on this special occasion.
We are proud by the crucial for us fact that intellectual youth of Azerbaijan wish to study at Baku Higher Oil School!
I wish all new Baku Higher Oil School students to be constantly distinguished by their success, knowledge, skills and activities in upcoming new academic year!