Tələbəmiz Tələbə Təqaüd Proqramının qaliblərindən biri oldu
Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) Neft-qaz mühəndisliyi ixtisası üzrə IV kursda təhsil alan tələbəsi Asiman Səidzadə “Azercell Telekom” MMC-nin 1 oktyabr 2016-cı il tarixində elan etdiyi Tələbə Təqaüd Proqramı üzrə son seçimlərdə qaliblərdən biri olub.
Tələbə Təqaüd Proqramının mərhələli seçimləri nəticəsində 27 tələbə Azercellin Təqaüdçüsü adına layiq görülüb. Bu tələbələr ali təhsillərinin sonunadək Azercell şirkətindən 200 AZN məbləğində aylıq təqaüd almaqla yanaşı, telekommunikasiya sahəsi haqda biliklərini artırmaq, şirkətin korporativ tədbirlərinə dəvət almaq, müxtəlif təlimlərdə iştirak etmək və şirkətdə təcrübə keçmək imkanını əldə edəcəklər.
Xatırladaq ki, Asiman Səidzadə ötən il 28 May Respublika günündə və 15 iyun Milli Qurtuluş günündə respublikanın ali məktəb tələbələri arasında keçirilmiş və "Multikulturalizm ili"nə həsr olunmuş "Azərbaycanın ən zəkalı bir incisi" Bilik Olimpiadası qaliblərindən olub. Sözügedən olimpiadada 1000-dən artıq tələbə iştirak etmişdi. 3-cü yeri tutan Asiman Səidzadə 400 AZN Galaxy təqaüdü, musiqi player, Mado hədiyyə kartı, Galaxy xidmətlərinə 100% endirim və bir sıra hədiyyələrlə mükafatlandırılmışdı.

Fourth-year Petroleum Engineering student of Baku Higher Oil School (BHOS) Asiman Sayidzadeh has become one of the winners of Student Scholarship Program announced by Azercell Teleсom LLC on October 1, 2016. In the course of two-stage selection process, 27 students have been awarded with the title of Azercell Scholar. All of them will receive a monthly scholarship of 200 manat throughout the remaining period of their university studies. In addition, the students will have an opportunity to enrich their knowledge about telecommunications, participate in Azercell’s corporate events and social activities, attend various training courses and undertake an internship at the company.
Last year, Asiman Sayidzadeh became a winner of a Knowledge Olympiad among most talented young people of Azerbaijan. It was conducted within the Year of Multiculturalism and was dedicated to celebration of the Republic Day on May 28 and of National Salvation Day on June 15. More than one thousand students participated in the event. Asiman Sayidzadeh took the third place. As a winner, he was awarded with bonus of 400 manat from Galaxy, a musical player, a gift certificate from Mado and other presents. In addition, Asiman was entitled to use the Galaxy services free of charge.