Elmar Qasımov yeni təyinatları kollektivə təqdim edib
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin rektoru Elmar Qasımovun müvafiq qərarı ilə bir sıra mühüm vəzifələrə yeni təyinatlar olunub.
Ali Məktəbin məzunu və müəllimi olan Ramil Şükürov BANM-ın Mühəndislik fakültəsinin dekan müavini vəzifəsinə təyin edilib. Vətən qarşısında hərbi xidmət borcunu şərəflə yerinə yetirdikdən sonra fəaliyyətinə təhsil ocağında davam edəcək.
Elektron tədris şöbəsinin müdiri vəzifəsi isə İlkin İsgəndərliyə həvalə olunub.
Rektor Elmar Qasımov hər iki təyinatı rəsmi olaraq kollektivə təqdim edib və fəaliyyətlərində uğurlar arzulayıb.
Təyinat alan əməkdaşlar göstərilən etimada görə təşəkkür edərək, vəzifələrinə böyük məsuliyyətlə yanaşacaqlarını və Ali Məktəbin inkişafına öz töhfələrini verəcəklərini bildiriblər.

By the relevant order of Rector of Baku Higher Oil School (BHOS) of SOCAR Elmar Gasimov, new appointments have been made to a number of important positions.
Ramil Shukurov, a graduate and teacher of BHOS, has been appointed as Deputy Dean of the Engineering Faculty of BHOS. After honorably fulfilling his military service duty to the Homeland, he will continue to work at this university.
Ilkin Isgandarli has been assigned to the position of Head of eTraining Department.
Elmar Gasimov officially presented both appointments to the staff and wished the appointees success in their new roles.
Ramil Shukurov and Ilkin Isgandarli expressed their gratitude for the trust shown in them and said that they will approach their duties with great responsibility and contribute to the development of Baku Higher Oil School.