BANM ilə "SABAH City" texnoparkı arasında əməkdaşlıq perspektivləri müzakirə edilib
SABAH.HUB-ın Baş icraçı direktoru Rəhim Bayramlının rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbində (BANM) olub.
Görüşdə həmçinin SABAH.HUB-ın idarə heyətinin üzvü Fərhad Paşayev, Yüksək Texnologiyalar Parkının baş direktoru Nihat Məcidov və qurumun əməkdaşı Abutab Abbasova iştirak ediblər.
BANM rektoru Elmar Qasımovla görüşdə "SABAH City" texnoparkı və gələcək əməkdaşlıq perspektivləri müzakirə edilib. Təhsil və innovasiya sahəsində yeni layihələrin həyata keçirilməsi imkanları da nəzərdən keçirilib.

Prospects for cooperation between BHOS and SABAH City technology park discussed
A delegation led by General Director of SABAH.HUB Rahim Bayramli visited the Baku Higher Oil School (BHOS) of SOCAR.
As part of the visit, the guests met with BHOS Rector Elmar Gasimov.
The meeting was also attended by Farhad Pashayev, a Board Member of SABAH.HUB, Nihat Majidov, General Director of High-Tech Park of SABAH.HUB, and Abutab Abbasova, an employee at SABAH.HUB.
The sides discussed issues related to the SABAH City technology park and prospects for further cooperation. They also considered possibilities of implementing new projects in the field of education and innovation.