BANM müəllimlərinə “British Council” sertifikatları təqdim olunub
Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) İngilis dili və humanitar fənlər mərkəzinin müəllimləri “British Council”un təlim kursunu uğurla başa vurublar. Bu münasibətlə sertifikatların təqdimetmə mərasimi baş tutub.
Tədbirdə BANM-ın rektoru Elmar Qasımov, “British Council” təşkilatının Azərbaycan üzrə direktoru Nərgiz Hacıyeva və imtahanlar üzrə meneceri Nərgiz Əkbərova iştirak ediblər.
Tədbirdə BANM və “British Council” arasındakı əməkdaşlıq əlaqələrindən danışılıb. Qeyd olunub ki, BANM IELTS imtahanlarının təşkilinə görə “British Council”un qızıl partnyoru statusunu daşıyır.
Sonda təlimdə iştirak edən BANM-in 16 müəlliminə sertifikatlar təqdim edilib. Təlimçi isə Ali Məktəbin baş müəllimi Nurlana İmanova olub.

Teachers from the English Language and Humanities Centre of Baku Higher Oil School (BHOS) have successfully completed a training course organised by the British Council.
On this occasion, a certificate presentation ceremony was held.
The ceremony was attended by BHOS Rector Elmar Gasimov, British Council Azerbaijan Country Director Nargiz Hajiyeva and British Council Exams Services Manager Nargiz Akbarova.
The event highlighted cooperation between BHOS and British Council. It was noted that BHOS was awarded the status of a gold partner of British Council for organizing IELTS exams.