Bank Respublika BANM MBA tələbələri üçün master-klaslar təşkil edib
Bank Respublika Bakı Ali Neft Məktəbinin MBA tələbələri üçün rəqəmsal bankçılıq, fintech, maliyyə brendləşdirilməsi, data analitikası və maliyyə cinayətləri mövzularında master-klaslar təşkil edib.
Tədbirdə Əli Daşdəmirov, Fuad Paşabəyli, Şahin Kərimov və Nurlan Nəsibov maliyyə və bankçılıq sahələrində çıxış edərək təcrübələrini bölüşüb, sualları cavablandırıblar. Eləcə də İnsan Resursları Departamentinin direktor müavini Jalə Nəcəfova karyera yüksəlişi ilə bağlı dəyərli məsləhətlər verib.
Məqsəd tələbələrə bankçılıq və maliyyə sahəsində praktiki biliklər qazandırmaq, onları müasir trendlərlə tanış etməkdir.

Bank Respublika organized master classes on digital banking, fintech, financial branding, data analytics, and financial crimes for MBA students of Baku Higher Oil School.
During the master classes, financial and banking experts Ali Dashdamirov, Fuad Pashabayli, Shahin Karimov, and Nurlan Nasibov shared their experiences with the students and answered their questions.
Deputy Director of the Human Resources Department Jala Najafova gave the participants valuable advice on career advancement.
The goal was to provide students with practical knowledge in the field of banking and finance and to introduce them to modern trends.