BANM “SABAH.HUB”un müsabiqəsində ll yerə layiq görüldü
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) “Rootect” komandası “University Demo Day” müsabiqəsində ll yerə layiq görülüb.
Yarışma “SABAH.HUB” İnnovasiya Mərkəzinin “SABAH.academy” platforması və “Baku ID” tərəfindən keçirilib.
Qaliblər “SABAH.academy” tərəfindən mükafatlar və tədbirin əsas tərəfdaşları olan “DIV Academy” və “Fikir” ortaq iş məkanından təhsil təqaüdləri əldə ediblər.
Tədbir gənc sahibkarları dəstəkləmək, nailiyyətlərini nümayiş etdirmək və yeni biznes ideyalarının inkişafına töhfə vermək məqsədi daşıyır.

The “Rootect” team of Baku Higher Oil School (BHOS) of SOCAR took 2nd place in the “University Demo Day” competition.
The competition was held jointly by the “SABAH.academy” platform of the SABAH.HUB #Innovation Center and Baku ID.
The winners received #prizes from SABAH.academy and educational scholarships from DIV Academy and Fikir Coworking, the main partners of the #event.
The aim of the competition was to support #young entrepreneurs, showcase their achievements and promote the #development of their new business ideas.