“Prezident təqaüdü almağım təhsil və şəxsi inkişafımda mühüm addımdır, həm də geniş imkanlar açır”
Məzun olduğu məktəb: Zaqatala rayonu, Dağlı kənd M.Musayev adına tam orta məktəbi fərqlənmə attestat ilə bitirib
Prezident təqaüdü almağım həm #təhsil həyatımda, həm də şəxsi inkişafımda mühüm bir addımdır, eləcə də mənə daha geniş imkanlar açır. Bilik və bacarıqlarımı daha yüksək səviyyədə inkişaf etdirmək üçün bu fürsətdən maksimum faydalanmağa çalışacağam.
Hazırda BANM Azərbaycanın ən güclü və müasir universitetlərindən biridir. Tədris proqramları və müasir infrastrukturu ilə bu universitet, ölkənin ən qabaqcıl təhsil müəssisələrindən birinə çevrilib. BANM beynəlxalq miqyasda tanınan mütəxəssislərlə əlaqələr qurmaq, xarici universitetlərdə təhsil almaq və müxtəlif layihələrdə iştirak etmək imkanı da verir.
Gələcək planım hələlik təhsilimi uğurla başa vurmaqdır. Bu mərhələni müvəffəqiyyətlə keçdikdən sonra, peşəkar sahədə öz mövqeyimi müəyyənləşdirəcəyəm və ixtisasım üzrə daha da irəliləmək üçün əlavə təlimlərə və təcrübələrə qatılacağam. Təhsilim bitdikdən sonra isə həm ölkə daxilində, həm də beynəlxalq səviyyədə müasir texnologiyaların tətbiqinə yönəlmiş layihələrdə çalışmaq niyyətindəyəm.

"Receiving the Presidential Scholarship is an important step in my education and personal development, and it also opens up wide opportunities for me"
Fakhri Orujov: 689.2 points
Fakhri Orujov graduated with honors from M. Musayev Secondary School in Dagli Village in Zagatala District.
“Receiving the Presidential Scholarship is an important step in my education and personal development, and it also opens up wide opportunities for me. I will try to make the most of this opportunity to bring my knowledge and skills to a higher level.
BHOS is one of the strongest and most modern universities in Azerbaijan. With its educational programs and modern infrastructure, this university has become one of the most advanced educational institutions in the country. BHOS also provides opportunities to establish contacts with internationally recognized experts, study at foreign universities, and participate in various projects.
My future plan for now is to successfully complete my education. After successfully completing this stage, I will undergo additional training and internships for further advancement in the specialty. After completing my studies, I intend to work on projects aimed at implementing modern technologies both in our country and abroad.”