"Boston Consulting Group" nümayəndə heyəti BANM-da karyera imkanlarını müzakirə edib
“Boston Consulting Group” (BCG) şirkətinin işə qəbul üzrə baş meneceri Nilay Canbazoğlunun rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti Bakı Ali Neft Məktəbində (BANM) olub.
BCG nümayəndələri BANM rektoru Elmar Qasımov ilə görüşərək, karyera imkanları, təcrübə proqramları, konsultasiya xidmətləri və praktiki biliklər haqqında məlumat veriblər.
Sonda tələbələr üçün xüsusi infosessiya təşkil edilib. BCG-nin təcrübəli işəgötürənləri və rəhbərliyi tələbələrə şirkət haqqında, işə qəbul prosesləri və iş mühiti haqqında ətraflı məlumat veriblər.

A delegation led by Nilay Canbazoglu, an EMC Recruiting Senior Manager at Boston Consulting Group (BCG), has visited Baku Higher Oil School (BHOS).
The BCG representatives met with BHOS Rector Elmar Gasimov and provided information about career opportunities, internship programs, consulting services, and practical knowledge.
At the end, a special info session was organized for students. BCG's experienced recruiters and managers provided the students with detailed information about the company, recruitment procedures, and work environment.