BANM tələbələri layihələrini Leyla Əliyevanın qarşısında təqdim ediblər
“CulTech Hakaton”unda III yer tutan SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin “Eventify” komandası “CulTech İnkubasiya Proqramı"na qəbul edilib. Komandamız proqramının ən uğurlu layihəsi statusunu qazanıb.
Tələbələrimiz öz layihələrini Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA (Ətraf Mühitin Mühafizəsi Naminə Beynəlxalq Dialoq) İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla xanım Əliyevanın qarşısında təqdim edərək böyük təqdir qazanıblar.
Proqram Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi və Mədəni və Yaradıcı Sənayelərin İnkişaf Mərkəzinin dəstəyi, eləcə də SUP.VC təşkilatçılığı ilə keçirilib.

BHOS students present their projects to Leyla Aliyeva
The “Eventify” team of Baku Higher Oil School of SOCAR, which took third place in the CulTech Hackathon, has been accepted into the CulTech Incubation Program.
Our team has earned the status of the most successful project in the program.
Our students presented their projects to Vice President of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of the IDEA (International Dialogue on Environmental Action) Public Association, Ms. Leyla Aliyeva, and received high praise.
Agshin Karimov - Computer Engineering III
Ilham Yagubzade - Process Automation Engineering III
Tural Badalzade - Process Automation Engineering III
Natig Mamedov - Information Security III
Gasanali Asadov - Process Automation Engineering IV
Tofik Mamedov - Process Automation Engineering IV
Elnar Babayev – Business Administration III
The program was implemented by SUP.VC with the support of the Ministry of Culture of the Republic of Azerbaijan and the Center for the Development of Cultural and Creative Industries.