BANM əməkdaşları TKTA-nın təlimlərində uğurla iştirak ediblər
Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) əməkdaşları Təhsildə Keyfiyyət Təminatı Agentliyinin (TKTA) təlimlərində iştirak ediblər. Təlimləri müvəffəqiyyətlə bitirən əməkdaşlara sertifikatlar təqdim olunub.
Təqdimetmə mərasimi Ali Məktəbin rektoru Elmar Qasımov və TKTA-nın İdarə Heyətinin sədri Tural Əhmədovun iştirakı ilə baş tutub.
Təlimlər “Ali təhsil müəssisəsinin institusional akkreditasiyası üzrə qiymətləndirmə meyarları” və “İnstitusional akkreditasiya zamanı özünütəhlilin aparılması və hesabatın tərtibi qaydaları” mövzularında keçirilib.

Employees of Baku Higher Oil School (BHOS) of SOCAR participated in trainings organised by the Education Quality Assurance Agency (EQAA).
Certificates were presented to the employees who had successfully completed the trainings. The presentation ceremony was attended by Rector of BHOS Elmar Gasimov and Chairperson of the Board of EQAA Tural Ahmadov.
The trainings were held on the topics of "Evaluation criteria for institutional accreditation of higher education institutions" and "Rules for conducting self-analysis and compiling reports during institutional accreditation."