Rektor Elmar Qasımov Yeni il münasibətilə əcnəbi tələbələrlə görüşüb
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) rektoru Elmar Qasımov Yeni il münasibətilə əcnəbi tələbələrlə görüşüb.
Səmimi şəraitdə keçən görüşdə rektor tələbələri təbrik edib, təhsillərini başa vurub ölkələrinə qayıtmağa hazırlaşan tələbələrə isə gələcək həyatlarında uğurlar diləyib.
Tələbələrin yataqxana xidmətləri ilə bağlı məmnuniyyətini öyrənərək, onların qayğı və ehtiyacları ilə maraqlanıb.
Tələbələr rektora təşəkkür edib, yeni ilin həm onlara, həm də BANM-a uğurlar gətirməsini diləyiblər.
Sonda tələbələrə Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) Həmkarlar İttifaqı Komitəsi tərəfindən təşkil olunan #bayram sovqatı təqdim edilib.

Rector of Baku Higher Oil School (BHOS) of SOCAR Elmar Gasimov has met with foreign students on the occasion of the New Year.
During the friendly meeting, the rector congratulated the students and wished those of them who were going to return to their home countries upon completing their studies success in their future lives.
Elmar Gasimov also inquired about the students’ satisfaction with the dormitory services and listened to their needs and concerns.
The students thanked the rector and wished BHOS success in 2025.
At the end of the meeting, the students were presented with holiday gifts from the Trade Union Committee of Baku Higher Oil School (BHOS).