“Yüksəliş”in qalibləri BANM-da
SOCAR-ın Bakı Ali Neft Məktəbində (BANM) “Yüksəliş” müsabiqəsinin qaliblərinin infosessiyası keçirilib.
Tədbirdə Ali Məktəbin Keyfiyyətin təminatı şöbəsinin rəisi Güldənə Hidayətli, eləcə də Mərkəzi Bankın Baş direktoru Şahin Mahmudzadə, Mərkəzi Bankın İşçi kapitalının inkişafı üzrə baş mütəxəssisi İlahə Baxışova Tahirli və “Onneks” MMC şirkətinin həmtəsisçisi və direktoru Nazim Novruzov iştirak ediblər.
Layihə çərçivəsində həyata keçirilən “Mentorluq proqramı” haqqında ətraflı məlumat verilib və gənclərə peşəkar inkişafları üçün tövsiyələr paylaşılıb. Tələbələrin sualları cavablandırılıb.

The winners of the “Yüksəliş” competition have conducted an info session at the Baku Higher Oil School (BHOS) of SOCAR.
Head of the Quality Assurance Department of BHOS Guldana Hidayatli, General Director of the Central Bank Shahin Mahmudzade, Senior Labor Capital Development Specialist at the Central Bank Ilaha Bakhishova Tahirli, and Co-Founder and Director of Onneks LLC Nazim Novruzov also attended the event.
The participants of the info session were given detailed information about the "Mentoring program" implemented within the project, and the young people were given recommendations for their professional development.