317 nömrəli məktəbin direktor və şagirdləri Bakı Ali Neft Məktəbində olublar
Bakı şəhər Suraxanı rayonu 317 nömrəli tam orta məktəbin direktoru Leyla Əliyeva, məktəbin iki müəllimi və 17 nəfər yuxarı sinif şagirdi Bakı Ali Neft Məktəbində olub. Onlar Ali Məktəbin kampusunu gəzib, buradakı 600 nəfərlik Konqres zalı, Neft Muzeyinin eksponatları, kitabxana, üzgüçülük hovuzu, idman zalları, tələbə yeməkxanası, auditoriyalar, laboratoriyalarla tanış olublar
Daha sonra BANM-in Tədris və elmi işlər üzrə prorektoru Sevda Zərgərova qonaqlarla görüşərək, Ali Məktəb haqqında məlumat verib. Şagirdlərin təhsil almaq istədikləri ixtisaslarla maraqlanan prorektor yüksək nəticələr əldə edəcəklərinə və BANM-i seçəcəklərinə inandığını bildirib.
317 nömrəli məktəbin direktoru Leyla Əliyeva səmimi qarşılanmaya görə təşəkkür edərək Bakı Ali Neft Məktəbinin kampusu ilə tanışlığın şagirdlər üçün səmərəli olacağına inandığını qeyd edib.

Director and pupils of School No. 317 visit Baku Higher Oil School
Leyla Aliyeva, director of secondary school No: 317 in Surakhani District of Baku, together with two teachers and 17 senior pupils of this school, have visited Baku Higher Oil School (BHOS).
During a tour of the university campus, the guests viewed the 600-seat Congress Hall, exhibits of the Oil Museum, library, swimming pool, gyms, student canteen, classrooms, and laboratories.
Then, BHOS Vice-Rector for Education and Science Sevda Zargarova met with the guests and gave them information about the university. The vice-rector asked the pupils about the specialties they want to learn after graduation. She expressed confidence that the pupils would achieve high results in their studies and choose Baku Higher Oil School.
Director of School No. 317 Leyla Aliyeva thanked the BHOS leadership for the warm welcome and noted that the pupils enjoyed and benefited from touring the campus of Baku Higher Oil School.