Bakı Ali Neft Məktəbinin tələbələri Qubada
Bakı Ali Neft Məktəbinin (BANM) “İntellektual oyunlar klubu”nun təşkilatçılığı və BANM-in Tələbə Gənclər Təşkilatının (TGT) dəstəyi ilə "Intellectual Visit 5” adlı səfər təşkil edilib. 100-dən çox Hazırlıq kursu (Foundation) tələbəsi Qubaya səfər edib.
Səfər müddətində tələbələrlə maraqlı intellektual oyunlar təşkil edilib və müxtəlif mövzular müzakirə olunub. Qubada 18 komandanın iştirak etdiyi “Nə? Harda? Nə zaman?” intellektual oyunu keçirilib və qaliblər mükafatlandırılıb.
"Intellectual Visit 5" layihəsinin təşkilatçıları BANM-in “İntellektual oyunlar klubu”nun İdarə Heyətinin üzvləri Hüseyn Abızadə, Əli Məmmədli, Əsmər Şixəmirli, Yusif Hüseynzadə, Asiman Həmzəyev və BANM TGT idarə heyətinin üzvləri Əlicavad Sadıxzadə, Nazlı İsmayılzadə və Aysu Zamanova olub.

The Intellectual Games Club of Baku Higher Oil School (BHOS) with the support of the Student Youth Organization of BHOS organized a trip called “Intellectual Visit 5”.
More than 100 students of the Preparatory Course (Foundation) took part in the trip to Guba.
During the visit, interesting intellectual games were organized for the students and various topics were discussed.
The intellectual game "What? Where? When?” was held in Guba, with the participation of 18 teams. The winners of the game were awarded.
The organizers of the “Intellectual Visit 5” project were Huseyn Abizade, Ali Mammadli, Asmar Shikhamirli, Yusif Huseynzade and Asiman Hamzayev, Board Members of BHOS’s Intellectual Games Club, and Alijavad Sadikhzade, Nazli Ismayilazade, and Aysu Zamanova, Board Members of BHOS’s Student Youth Organization.