Bakı Ali Neft Məktəbində Qarabağın Təbii Sərvətləri mövzusunda vebinar keçiriləcək
Bakı Ali Neft Məktəbi, Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin birgə təşkilatçılığı ilə “Qarabağın Təbii Sərvətləri" mövzusunda vebinar keçiriləcək.⠀
21 yanvar 2021-ci il tarixində saat 16:00-da “ZOOM” platforması üzərindən keçiriləcək vebinarda Qarabağın zəngin təbii sərvətləri barədə müzakirələr aparılacaq.
Vebinarda Bakı Ali Neft Məktəbinin rektoru Elmar Qasımov, Milli Məclisin Təbii ehtiyatlar, energetika və ekologiya komitəsinin sədri, Millət vəkili Sadiq Qurbanov, Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin Milli Geoloji Kəşfiyyat Xidmətinin rəisi Əli Əliyev və Bakı Ali Neft Məktəbinin Neft-Qaz mühəndisliyi kafedrasının dosenti Qəşəm Zeynalov məruzəçi qismində çıxış edəcək.

Baku Higher Oil School to host webinar on Natural Resources of Karabakh
Baku Higher Oil School, jointly with the Ministry of Ecology and Natural Resources, will hold a webinar on the topic: "Natural Resources of Karabakh".
The participants of the webinar, which will take place on January 21, 2021 at 16:00 on the ZOOM platform, will discuss the rich natural resources of Karabakh.
The speakers at the event will be: Rector of Baku Higher Oil School Elmar Gasimov, Chairman of the Committee on Natural Resources, Energy and Ecology, MP Sadig Gurbanov, Head of the National Geological Exploration Service of the Ministry of Ecology and Natural Resources Ali Aliyev, and Associate Professor of the Petroleum Engineering Department of Baku Higher Oil School Gasham Zeynalov.